понеділок, 25 січня 2016 р.

Україна єдина22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані сталася визначна подія в історії нашого народу - урочисте проголошення Акту Злуки: в єдину українську соборну державу об'єдналися Українська Народна Республіка і Західно-Українська Народна Республіка. 
Цій даті судилося навічно вкарбуватися в історію України величним національним святом - Днем Соборності. 
Соборність – це символ. Символ боротьби за волю та незалежність. Порозуміння між людьми. Це часточка надії і віри у світле майбутнє.  Цей день нагадує нам про те, що лише в єдності ми маємо силу, лише разом зможемо подолати всі біди та нещастя, які випали на долю нашого багатостраждального народу. Нам, українцям, необхідно тепер, як і у 1919 році, знайти спільну мову та порозумітися. 
На Сході точаться криваві бої. Там вирішується доля і майбутнє України. Ми знаємо, що ми – єдині, що перемога буде за нами. Єдина Україна – іншого шляху у нас немає. Саме за це зараз в АТО воюють сини-герої. На полі битви – захисники, воїни. Вони мужні, сміливі, хоробрі. Не шкодуючи власного життя, захищають неньку Україну.
Хочеться вірити, що здоровий глузд переможе то  ж візьмемося міцніше за руки, як у тому "живому ланцюзі", й доведемо усьому світові, що настане мир.
Наша дума, наша пісня 
Не вмре, не загине. 
От де, люди, наша слава,
Слава України! 

Немає коментарів:

Дописати коментар